Walsin Technologies WR12X22R1FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 22.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 22.1 OHM 1% 1206
1206 22R1 1% Resistor