Walsin Technologies WR12X1R2 JTL
Res Thick Film 1206 1.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.2Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 1206 1.2Ω ±5% 1/4W -200~+400ppm/℃