Walsin Technologies WR12X162 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1.6kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1600ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 1.6K OHM 5% 1/4W 1206
1206 1K6 5% Resistor