Walsin Technologies WR12X12R0FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
1206 12R0 1% Resistor
RES 12 OHM 1% 1206