Walsin Technologies WR12X122JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 1.2K OHM 5% 1206
1206 1K2 5% Resistor