Walsin Technologies WR12W3R60FTL
Res Thick Film 1206 3.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
FIXED RESISTOR 1206 Chip Resistor 1% -200400ppm/C 3.6Ohm 250mW
Chip Resistors 1206 3.6Ω ±1% 1/4W -200~+400ppm/℃
3.6¦¸ ¡À1% 250mW -200ppm/¡æ~400ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm