Walsin Technologies WR12W3R57FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.57ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
描述
250mW Thick Film Resistors 200V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 3.57Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 3.57 OHM 1% 1/4W 1206
1206 3R57 1% Resistor