Walsin Technologies WR12W3R48FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.48ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
250mW Thick Film Resistors 200V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 3.48Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 3.48 OHM 1% 1/4W 1206
1206 3R48 1% Resistor