Walsin Technologies WR12W1R62FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.62ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
描述
RES 1.62 OHM 1% 1/4W 1206
1206 1R62 1% Resistor