Walsin Technologies WR12W1R47FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.47ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
描述
250mW Thick Film Resistors 200V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 1.47Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.47 OHM 1% 1/4W 1206
1206 1R47 1% Resistor
1.47¦¸ ¡À1% 1/4W 1206