Walsin Technologies WR12W1R10FTL
Res Thick Film 1206 1.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 1.1 OHM 1% 1/4W 1206
1206 1R10 1% Resistor
1.1¦¸ ¡À1% 1/4W 1206