Walsin Technologies WR10X82R5FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 82.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
RES 82.5 OHM 1% 1210
1210 82R5 1% Resistor