Walsin Technologies WR10X69R8FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 69.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
RES 69.8 OHM 1% 1210
1210 69R8 1% Resistor