Walsin Technologies WR10X4992FTL
333.333mW 200V ±100ppm/℃ ±1% 49.9kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 49900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
SMD Resistor 1210 49.9KΩ ±1% 1/3W ±100ppm/℃
RES 49.9K OHM 1% 1210
1210 49K9 1% Resistor