Walsin Technologies WR10X2R0JTL
333.333mW 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 2Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
SMD Resistor 1210 2Ω ±5% 1/3W ±200ppm/℃
1210 2R0 5% Resistor
RES 2 OHM 5% 1210
2¦¸ ¡À5% 1/3W 1210