Walsin Technologies WR10X21R0FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 21ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
1210 21R0 1% Resistor
RES 21 OHM 1% 1210