Walsin Technologies WR10X1911FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1910ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
RES 1.91K OHM 1% 1210
1210 1K91 1% Resistor