Walsin Technologies WR10X12R1FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 12.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
RES 12.1 OHM 1% 1210
1210 12R1 1% Resistor