Walsin Technologies WR10X1181FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.18K OHM 1% 1210
1210 1K18 1% Resistor