Walsin Technologies WR10X1100FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
1210 110R 1% Resistor
RES 110 OHM 1% 1210