Walsin Technologies WR10W3R60FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
1210 3R60 1% Resistor
RES 3.6 OHM 1% 1210