Walsin Technologies WR10W3R32FTL
Res Thick Film 1210 3.32 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ¡À200ppm/¡ãC Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.32ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES 3.32 OHM 1% 1210
1210 3R32 1% Resistor