Walsin Technologies WR10W3R30FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
1210 3R30 1% Resistor
RES 3.3 OHM 1% 1210