Walsin Technologies WR10W3R24FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.24ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1210
数据表和文档
描述
RES 3.24 OHM 1% 1210
1210 3R24 1% Resistor