Walsin Technologies WR08X9R1JTL
Res Thick Film 0805 9.1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 9.1ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 9.1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 9.1 OHM 5% 1/8W 0805
0805 9R1 5% Resistor