Walsin Technologies WR08X752 JTL
Res Thick Film 0805 7.5K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 7.5kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 7500ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 7K5 5% Resistor
7500¦¸ ¡À5% 1/8W 0805