Walsin Technologies WR08X6R2 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 6.2ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 6.2 OHM 5% 1/8W 0805
0805 6R2 5% Resistor
6.2¦¸ ¡À5% 1/8W 0805