Walsin Technologies WR08X685 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 6.8MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 6800000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
SMD Resistor 0805 6.8MΩ ±5% 1/8W ±100ppm/℃
RES 6.8M OHM 5% 1/8W 0805
0805 6M8 5% Resistor
6800000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805