Walsin Technologies WR08X6193FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 619000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
RES 619K OHM 1% 0805
0805 619K 1% Resistor