Walsin Technologies WR08X5101FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 5100ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 5.1K OHM 1% 0805
0805 5K10 1% Resistor