Walsin Technologies WR08X49R9FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 49.9ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 49.9 OHM 1% 0805
0805 49R9 1% Resistor