Walsin Technologies WR08X2261FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 2260ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.26K OHM 1% 0805
0805 2K26 1% Resistor