Walsin Technologies WR08X1542FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 15400ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 15.4K OHM 1% 0805
0805 15K4 1% Resistor