Walsin Technologies WR08X1150FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 115ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
0805 115R 1% Resistor
RES 115 OHM 1% 0805