Walsin Technologies WR08X112 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1100ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.1K OHM 5% 1/8W 0805
0805 1K1 5% Resistor
1100¦¸ ¡À5% 1/8W 0805