Walsin Technologies WR08W3R92FTL
Res Thick Film 0805 3.92 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
TECHDesign
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.92ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 3.92 OHM 1% 1/8W 0805
0805 3R92 1% Resistor