Walsin Technologies WR08W3R74FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.74ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
125mW Thick Film Resistors 150V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 3.74Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 0805 3.74Ω ±1% 1/8W -200/+400ppm/℃
RES 3.74 OHM 1% 1/8W 0805
0805 3R74 1% Resistor