Walsin Technologies WR08W3R60FTL
Res Thick Film 0805 3.6 Ohm 1% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C Molded SMD Paper T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.6ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
FIXED RESISTOR Molded Chip Resistor 1% -200400ppm/C 3.6Ohm 125mW
Chip Resistors 0805 3.6Ω ±1% 1/8W -200~+400ppm/℃