Walsin Technologies WR08W3R32FTL
3.32Ω ±1% 0.125W -200ppm/℃~+400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount RoHS
数据表和文档
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.32ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 3.32 OHM 1% 1/8W 0805
0805 3R32 1% Resistor