Walsin Technologies WR08W3R16FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.16ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
描述
125mW Thick Film Resistors 150V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 3.16Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 0805 3.16Ω ±1% 1/8W -200/+400ppm/℃
RES 3.16 OHM 1% 1/8W 0805
0805 3R16 1% Resistor
3.16¦¸ ¡À1% 1/8W 0805