Walsin Technologies WR08W1R82FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1.82ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.82 OHM 1% 1/8W 0805
0805 1R82 1% Resistor