Walsin Technologies WR08W1R05FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1.05ohm, 150V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.05 OHM 1% 1/8W 0805
0805 1R05 1% Resistor