Walsin Technologies WR06X9763FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 976000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 976K OHM 1% 0603
0603 976K 1% Resistor