Walsin Technologies WR06X754 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 750000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 750K OHM 5% 1/10W 0603
0603 750K 5% Resistor
750000¦¸ ¡À5% 1/10W 0603