Walsin Technologies WR06X6R2 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6.2ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 6.2Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
6.2¦¸ ¡À5% 100mW -200ppm/¡æ~400ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*600¦Ìm
RES 6.2 OHM 5% 1/10W 0603
0603 6R2 5% Resistor