Walsin Technologies WR06X5R1JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5.1ohm, 75V, 5% +/-Tol, -300, 500ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0603 5R1 5% Resistor
RES 5.1 OHM 5% 0603