Walsin Technologies WR06X515 JTL
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 5.1MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
描述
Res Thick Film 0603 5.1M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 5100000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
SMD Resistor 0603 5.1MΩ ±5% 1/10W ±100ppm/℃