Walsin Technologies WR06X435 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4300000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 4.3M OHM 5% 1/10W 0603
0603 4M3 5% Resistor