Walsin Technologies WR06X3R9 JTL
Res Thick Film 0603 3.9 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.9ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 3.9Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 3.9 OHM 5% 1/10W 0603
0603 3R9 5% Resistor