Walsin Technologies WR06X3R6 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.6ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 3.6Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 3.6 OHM 5% 1/10W 0603
0603 3R6 5% Resistor
3.6¦¸ ¡À5% 1/10W 0603